вівторок, 22 березня 2016 р.

Мафам – мапу.

   В Дніпропетровську презентували унікальну електронну мапу для відображення кіосків та ларьків. Протягом двох місяців над проектом працювали кращі розробники. В тестовому режимі сервіс запустили ще два тижні тому. Та вже 23го березня почне роботу повна версія сайту.
4000 тисячі мафів, кіосків та майданчиків отримали власну мапу. Тепер кожен охочий зможе перевірити, чи законно встановлений кіоск біля його будинку. На сайті також буде відображену інформацію стосовно власника мафу, сфери торгівлі та зовнішнього вигляду споруди. Крім цього кожному кіоску привласнять спеціальний Кью-ар код. Просканувавши який, кожен охочий зможе отримати повну інформацію. Розробники проекту додають, що така мапа допоможе інспекторам боротися з незаконними спорудами
   Та окрім функції контролю, організатори сподіваються, що проект допоможе спростити систему оренди майданчиків. Так вже 23го березня подати заявку на сезонну торгівлю можна буде в онлайн-режимі. Локації для майданчиків в міськраді розділили самостійно. Таким чином, кажуть, зможуть систематизувати сезонну торгівлю.
   Нині на сайті близько 500 майданчиків. Організатори проекту також пояснюють, якщо претендентів на локацію буде декілька – проводитимуть спеціальні конкурси на кращу пропозицію від підприємства. А ось щодо мафів, як зазначають в міськраді, нині лише 750 тимчасових споруд мають всі необхідні для роботи документи.
   В департаменті також повідомили – з початку боротьби з незаконно встановленими кіосками – знесли більше 200 споруд. Та боротьба триває. Тож, закликають підприємців чим скоріш узаконити свої мафи.