середа, 30 березня 2016 р.

Цирк.

   Наразі тут іде підготовка та вже з шостого квітня ось до цього шатра за гарним настроєм прийдуть сотні дніпропетровців. Тут, за словами організаторів, для них підготували краще європейське шоу за участю екзотичних тварин.

   Активісти б’ють на сполох. За їхніми словами, цирк у центрі міста розгорнули незаконно. Адже з листопада 2014-го діяльність будь яких пересувних виставок та зоопарків заборонена. Активісти запевняють, ще два роки тому «Кобзов» цирком не називався.
   Та й це ще не все. Зоозахисники заявляють, тут тварини перебувають у жахливих умовах. Тісні клітки та постійні вистави просто виснажують їх. Більше того звірі не мають офіційного дозволу на гастролі. Активісти стверджують, власники не отримали необхідних документів від  управління екології та ветеринарів міста. Та керівництво цирку переконує, усі необхідні довідки будуть тільки-но тварини перетнуть кордон з Україною. запевняють,  містянам  хвилюватися нічого.
   В свою чергу у міськраді головною перевагою цієї розважальної програми називають не стільки  екзотичних тварин, скільки безкоштовні квитки на шоу для дітей сиріт, інвалідів та переселенців. А ось усю відповідальність за безпеку передають до рук керівництва цирку.
   Також організатори циркового шоу  після вистав мають усунути усі наслідки їхнього перебування у парку. Відтак за власний кошт мають відновити асфальтне покриття та пошкоджені стовпи електропередач.
Натомість активісти обіцянкам   віри не ймуть. Тому в день першої вистави, шостого квітня, небайдужі містяни збираються на мітинг аби в повний голос заявити – вони за безпечний відпочинок.