четвер, 24 березня 2016 р.

Депутати працюють.

   У Дніпропетровську відбулася четверта чергова сесія міської ради. Цього разу засідання тривало близько трьох годин. І всі питання були проголосовані позитивно.
Щоправда, передачу мафів на баланс міста та положення про електронну петицію виключили з порядку денного ще на початку сесії.
   У залі міськради людей більшає з кожним пленарним засіданням. На четверту чергову сесію прийшло шістдесят два місцевих депутати. У такому складі годину приймали порядок денний в цілому. А далі  - взялися за перше питання – позбавлення звання почесного громадянина Дніпропетровська Олександра Вілкула. Бажаючих висловитися – багато.
   Все ж більшістю перше питання підтримали. Далі справа пішла значно швидше. Депутати проголосували за проект про надання права на безкоштовний проїзд пільговим категоріям населення у громадському транспорті та метрополітені. А також можливість студентам купувати проїзні квитки за п’ятдесят відсотків від повної вартості. Потім взяли на баланс міста проектну документацію на будівництво блочної котельні уодному з будинків міста. А ось на питанні про визначення місць, де у Дніпропетровську можна палити – почалася жвава дискусія. Зокрема про контролюючі органи та відсутність альтернативи для курців.
    Та все ж підтримали і його, щоправда, з виключенням спірних пунктів.
   Більшістю проголосували і за останній проект – про назви районних рад. Бо за документами ті залишилися старими, в той час як назви районів змінилися. Наступне пленарне засідання депутати запланували вже на тридцяте березня. Там обіцяють, таки дійти до питання бюджету. Борис Філатов підкреслив, сподівається що новий кошторис місцевих самоурядовців задовольнить і проект буде прийнято.