середа, 2 березня 2016 р.

Шини з машини.

   Цьогоріч у Дніпропетровську почастішали випадки автомобільних крадіжок. Знімають з машин переважно колеса. Лише за останні два місяці у місті зафіксовано 34 випадки. Чотири з них розкрили.
   Про автомобільні крадіжки Іван знає не з чуток. Минулого року з його машини намагалися поцупили колеса. Та на щастя хлопець вчасно вийшов на подвір’я та відігнав злодюжок. Після такого досвіду, говорить, свою автівку просто у дворі не залишає.
   Правоохоронці розповідають, колеса з автівок знімають переважно люди з не благополучних верств населення. Професійних злодюжок серед них дуже мало. Та не зважаючи на це для того аби зняти комплект шин їм знадобиться менше 20 хвилин, розповідають поліціянти.
   Поліціянти кажуть, працюють злодюжки не лише вночі. Розути машину можуть й серед білого дня. Тож радять встановлювати в автівці сигналізацію, що реагує на нахил машини. Колеса ж говорять, варто фіксувати спеціальними болтами.
   Загалом за подібний злочин на крадіїв чекає покарання у вигляді штрафу або ж від трьох –до  п’яти років позбавлення волі.