середа, 2 березня 2016 р.

Шанс на нове життя.

   У Дніпропетровську проводять авто курси для демобілізованих бійців АТО на отримання прав категорії D. Це дозволить їм працювати водіями громадського транспорту.
   На разі у автошколі навчається 16 учнів. Хтось прийшов сюди аби просто підвищити кваліфікацію, та більшість все ж планує працювати водіями громадського транспорту. Адже працевлаштуватись після повернення з фронту дуже складно – жаліються демобілізовані бійці. Тому коли у них з’явилась можливість безкоштовно пройти авто курси, хлопці одразу ж погодились, адже відкриття категорії D коштує близько 1000 гривень. Така сума не кожному по кишені.
   Хлопці старанно вчаться та можуть стати гарними водіями громадського транспорту – запевняє директор автошколи. До того ж, говорить, на разі в місті не вистачає відповідальних водіїв маршруток.
   Та чиновники запевняють: реформи у транспортній сфері розпочнуть незабаром  з оновлення водійського складу. Сподіваються, що випускники автошколи стануть сумлінними водіями громадського транспорту.
   Два місяці підготовки і у Дніпропетровську з’являться нові водії громадського транспорту. Завдяки яким, як сподіваються організатори проекту,   Якість пасажироперевезень покращиться.