вівторок, 1 березня 2016 р.

Небезпечна реклама.

   У Дніпропетровську на проїжджу частину впав бігборд. У цей час на узбіччі стояла вантажівка, у якій знаходився чоловік. Вона і стала місцем приземлення рекламного щиту.
   Вулиці міста заполонили рекламні бігборди.  Їдучи уздовж, можна побачити все що завгодно: рекламу продуктів харчування, косметики, техніки та багато іншого. Але не дорогу – впевнена пані Олена. Сьогодні вона стала свідком жахливої картини: о 8 ранку на вулиці Петра Калнишевського впав рекламний щит. Жінка разом з дитиною йшла за кілька метрів від місця події.
   Водій вантажівки, на яку впав бігборд, досі не може оговтатись. Розповідає, дуже злякався сильного удару по машині. Коли зрозумів що на нього впав щит, думав що не виживе. Говорити на камеру чоловік не погодився, бо погано себе почуває. Коли бігборд нарешті зняли з його автомобіля, він швидко сів за руль та від’їхав від місця  пригоди. 
   Після цього небезпечного падіння бігборд прибирали. Приїхав і власник рекламної площини.  Увесь час чоловік спокійно пив каву та спостерігав за демонтажем. Спілкуватися із журналістами не схотів. Не вдалося поговорити знімальній групі і з партульними. Полісмени, що прибули на місце події,  перевірили дозвіл на встановлення борда, подивилися на хід демонтажних робіт та поїхали.
   Така ситуація на вулиці Калнишевського - колишній Косіора -  трапляється не впреше  – говорить пані Олена. Рік тому тут також впав рекламний щит.  Жінка  нарікає на власників та  чиновників, що  мають перевіряти стан конструкцій.
  Рекламний щит, що впав, належить компанії Атма- Ньюс. Про це свідчать телефони, що вказані на борді.  Чому  конструкція впала? в якому стані знаходилася? Та й  взагалі чи за правилиами була встановлена? Із цими запитаннями ми звернулися  до КП «Адміністративно-технічного управління» міської ради, що видає дозволи на монтаж бордів. На відповідь чиновників чекаємо. Але в прес-службі міськради нам пояснили, що першочергову відповідальність за стан  конструкції несе власник.