середа, 2 березня 2016 р.

Нові кадри.

   Провідні медичні фахівці зібралися разом, щоб підбити підсумки за 2015й та обговорити майбутню стратегію розвитку. На колегію прийшли головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, завідувачі амбулаторій та представники департаменту. Завітав і міський голова Дніпропетровська. Щоправда, не для обговорень.
Він представив медичним фахівцям новопризначену голову постійної комісії міськради з питань охорони здоров’я, Євгенію Дитятковську та свого профільного заступника, Олексія Григорука.
   Новопризначений заступник розповів, що в планах департаменту – зробити медицину доступнішою та спростити систему. Зміни зокрема торкнуться останньої медичної реформи. Вона, на його думку, потребує перегляду та оцінки. Адже, нині за діагнозом та лікуванням хворому треба оббігати одразу декілька установ. А всі вони розкидані по місту. Тож, щоб оцінити переваги та недоліки нинішньої системи створять окрему робочу групу. До її складу увійдуть депутати міської та обласної ради, а також представники громадськості.
   Також планують перетворити амбулаторії в повноцінні поліклініки, повернути до їхніх стін обладнання та вузькопрофільних спеціалістів. Міркують і про збільшення фінансування з міського бюджету. Щоправда, реальні цифри ще невідомі.
   Загалом нова команда пообіцяла корегувати реформи в рамках чинного законодавства, поступово та виважено. Сподіваються в департаменті і на те, що в майбутньому вторинну медичну допомогу вдасться повернути у підпорядкування місту.