субота, 26 березня 2016 р.

Венеція у Дніпропетровську.

   Сирість, пліснява, комарі та велетенські калюжі. У дворах будинків по вулиці Бердянська такі штучні водойми вже не рідкість. Каналізаційні води у півметри збираються тут вже понад чотири місяці.
Пані Людмила розповідає, за останні двадцять років їхню вулицю підтоплювало разів сім. Та в таких масштабах вперше. Аби справитися зі стихією в першу чергу звернулися до районної ради.
   Та затоплені підвали, ганки та собачі будки це далеко не всі наслідки. У цьому будиночку на п’ятнадцяти  метрах квадратних проживає одразу п’ять людей. Сюди вони переїхали минулого місяця, коли одна стіна їхнього дому обвалилася. Говорять, через постійні підтоплення фундамент просто не витримав. П’ять будинків по вулиці Бердянська стоять у воді та є й ті кому пощастило. У їхньому дворі сухо. Цих людей сюрприз чекає за воротами. Тут затопило вулицю та трамвайні колії.
   Трамвай № 9 проходить кожні 10 хвилин. Та безпечними такі поїздки назвати складно. Підтоплені колії за 4 місяці суттєво просіли та місцеві кажуть, наразі вони в аварійному стані.
   Для того аби розібратися в ситуації ми звернулися до районної ради. Тут повідомили - про підтоплення знають і вже три місяці відкачують воду. Та розуміють, цим проблему не вирішити, тому й звернулися до міської ради.
   В свою чергу комунальники нам повідомили, роботи на Бердянській  вони проводили. Проблемну ділянку обстежили ще у лютому цього року. Та результати виявилися невтішними.
Тож для того аби проблему вирішити у районі потрібно будувати новий колектор. Комунальники говорять, це займе деякий час, а поки людям залишається лише чекати.