середа, 16 березня 2016 р.

Майже п’ятигодинна.

   Довготривалою видалася третя чергова сесія міськради. За цей час обрали нового секретаря і проголосували за всі питання порядку денного.
Перед сесією під будівлею міської ради вже традиційно зібрався невдоволений натовп. Цього разу приїхали мешканці житлового масиву Південний. Люди вимагали  змінити водопостачальника та зменшити вартість кубометру. 
   Борги ростуть, а платити нічим. Люди хочуть сплачувати за воду по вісім гривень, як і раніше, а не по двадцять чотири.  Тариф виріс через  те, що змінився постачальник.  Тож прийшли до міськради шукати правди. До мешканців житлового масиву Південний виходить депутат Шикуленко. Говорить, надія є – їхнє питання будуть розглядати  на сесії.
   О 10-й   годині депутати починають працювати. Кворум є - зареєструвались 57 осіб – сесія правомірна.  Але до роботи пристали не одразу, Довго сперечалися, лунали пропозиції  змінити  порядок черги денної.   За цим витратили годину.
   Отже перше питання порядку денного – регламент. Перемовини тривали сорок хвилин. Все ж більшістю його прийняли. Та частина депутатів не задоволена,  зявляють - документ порушує закон України.
   І ось справа дійшла до вибору секретаря міської ради. Цю посаду Борис Філатов обіцяв представнику фракції Самопоміч. Артем Хмельников пропонує В’ячеслава Мішалова. Депутати йдуть на пя’тнадцятихвилинну перерву, аби обговорити кандидатру в комісіях. Повертаються за пів години.
   Далі депутати визначалися зі складом постійних комісій. А ось далі довго обговорювали проект структури міскої ради, за півгодини – проголосували і це питання. Щоправда задоволені таким рішенням залишилися не всі.
   Позбулися  депутати і багатьох службових авто.  Деякі з них вирішили передати муніципальній гвардії для патрулювання вулиць. Деякі – продадуть. І врешті  народні обранці підтримали проект водопостачання для жителів Південного міськводоканалом. До того часу поки не вирішиться питання передачі водомережі на баланс міста.
   За жвавим обговоренням кожного питання  черги денної депутати провели у сесійній залі майже п’ять годин.