вівторок, 15 березня 2016 р.

Кіборги повертаються додому.

   Вперше за час служби 93-я окрема механізована бригада залишила зону проведення АТО та повернулася на Дніпропетровщину. Тут планують відновити боєздатність, доукомплектувати техніку та провести спеціальні навчання війскових.
   Пані Валерія чекає на особливу зустріч. Сина не бачила майже рік. Розповідає, хлопець  пішов по слідах батька, який також служив у збройних силах України.
   Зустрічає брата і Анастасія. Своїх емоцій дівчина не приховує. Ділиться, чекати було важко. І лише короткі телефонні розмови підтримували сили родини та віру в краще.
   2 роки особовий склад 93-ї бригади перебував в зоні бойових дій. Вів бої за Марїнку, Піски, Широкине, пройшов Іловайський котел І разом з 95-ю аеромобільною  бригадою до останнього утримував  Донецький аеропорт. Саме за це військових прозвали кіборгами.
   Нині ж бригада повернулася на Дніпропетровщину для відновлення боєздатності та доукомплектування.
   За мужність та сміливість військові отримали нагороди. Нині на бійців чекають відпустки, планова демобілізація та складна адаптація до мирного життя.
   Проте не всі бійці мали змогу повернутися до рідних земель. Так 9 військовослужбовців 93-ї механізованої бригади все ще перебувають у ворожому полоні.