понеділок, 14 березня 2016 р.

Бджолам вулики – людям – мед.

     У Дніпропетровському аграрному університеті пройшла конференція для досвідчених медоварів з усієї області. Обговорили важливі питання та після цього відвідали масштабну виставку з бджільництва.
Її влаштували просто у коридорах вишу. Що гості купували та чим цікавилися далі у сюжеті. 
     Пан Андрій бджоляр у третьому поколінні. На виставку приїхав з Нікополя. Чоловік розповідає, з дитинства бавився на пасіці та любов до медоваріння йому прищепив батько. Бджільництво каже, це не лише джерело прибутку, а й заняття для душі. До такої роботи залучає усю родину. На виставку привіз чимало меду.
     Та не медом єдиним. Також на ярмарці презентували  воскові свічі й мило ручної роботи. Сім’я пані Оксани займається бджільництвом вже понад 17 років. А ось такі фігурки виготовляє нещодавно. Говорить, попит на цей товар не великий та байдужими люди також не лишаються.
     Окрім солодощів та декоративних виробів на виставці також представили й техніку для медоваріння, вулики, спеціальні рамки та  навіть робочий одяг. Пані Валентина швачка з багаторічним досвідом. Говорить, шити такі костюми їй подобається, тому вона завжди прагне удосконалювати свою роботу.
     Товари на будь який смак. Приміряли, куштували та випробували. Гості говорять, виставка їм сподобалася й кожен знайшов для себе щось цікаве.