вівторок, 1 березня 2016 р.

Розумна економія.

   Тарифи стають все дорожчими, тож Дніпропетровці шукають можливість зекономити. Багато енергозберігаючих технологій передбачають фінансові затрати та є і безкоштовні.
   Це тестовий солом’яний будиночок. Андрій розповідає, стоїть він лише пів року, та статистика вже вражає. Матеріали на таку домівку коштують втричі дешевше ніж традиційні, запевняє чоловік. В експлуатації будинок слугуватиме довго, а головне зберігає тепло набагато краще, ніж звичний.
   На будинку встановили лише одну сонячну панель. Невиличку – метр на метр. Та вона забезпечує тут всі необхідні енергопроцеси – розповідає Максим.
   Чоловік чесно зізнається, елементи для цієї системи коштували не дешево, але крім енергозбереження забезпечують й інші переваги.
   Та зекономити електроенергію, а разом з тим  кошти можна і без нових будинків чи додаткових пристроїв. Для цього потрібно скористатися новою розробкою Дніпропетровських винахідників.
   Зекономити допоможуть і двотарифні лічильники – запевняють фахівці. Так пропонують прати білизну, нагрівати бойлер чи готувати в мультиварці вночі. Адже тоді електроенергія коштує значно дешевше. Головне, встановити пристрій, що рахуватиме кіловати окремо у різний час.