вівторок, 1 березня 2016 р.

Весна на порозі – саме час готуватися до свят.

   За календарем, у думках та повітрі вже весна. В березні країна відзначатиме міжнародний жіночий день. Тож зараз здається саме час подумати про подарунки. Класичним варіантом стане букет квітів.
   Серед квіткових фаворитів хризантеми, гвоздики та звичайно ж тюльпани. Напередодні свята прилавки рясніють різноманітними букетами. Пані Марія продавчиня з багаторічним досвідом. Розповідає, квіти розходяться наче гарячі пиріжки.
   Та здивувати дівчину можна не лише гарним букетом. Альтернативним варіантом стане подарунок виготовлений власноруч. Тут можна підключити фантазію та створити дійсно неповторний презент. Дівчата говорять, золоті прикраси та м’які іграшки це звичайно добре, але від хенд-мейд сюрпризу вони також не відмовляться.
   Зробити презент власноруч не складно. Вероніка займається рукоділлям всього декілька місяців. Розповідає, створювати такі презенти дуже приємно.  У техніці квілінг вона виготовляє листівки, шоколадниці та подарункові коробочки. Ідеї для оформлення черпає з Інтернету та каже, в кожну роботу вкладає частинку своєї душі.
   Букет квітів, листівка чи просто кава в ліжко – тут вже вибір залишається за вами. Та дівчата говорять, для них головне це увага.