вівторок, 15 березня 2016 р.

100 днів у кріслі мера.

   Народний обранець – 100 днів у кріслі мера. З інавгурації Бориса Філатова минуло більше чотирьох місяців, тож зараз саме час підбити перші підсумки роботи нової команди
   Громадські активісти, лікарі, представники територіальних громад та національних меншин – у сесійній залі сьогодні людно. Офіційний звіт міського голови тривав близько години. За цей час Борис Філатов не лише поділився досягненнями, а й окреслив плани на майбутнє. Серед пріоритетів говорить, контроль бюджету, план розвитку міста та оптимізація роботи комунальних підприємств.
   Серед планів на 2016 – й: благоустрій міста, боротьба з корупцією, підтримка освіти та посилення безпеки. Борис Філатов каже, приступити до роботи планують одразу після прийняття міського бюджету. А він цього року обіцяє бути рекордним.
   Під час звіту Борис Філатов наголосив й на тому, що подальшу роботу виконуватиме оновлена команда, адже увесь корумпований склад виконкому звільнили.
   Як же працюватиме оновлена команда мера у наступному періоді стане відомо після чергової сесії міської ради. Вона назначена на середу, шістнадцятого березня. Тут й обговорюватимуть питання бюджету Дніпропетровська та подальші план.