середа, 3 лютого 2016 р.

Srartup Week.

   Стартап євро вік  – оствітньо-дискусійна подія, яка проходить більш, ніж в сорока країнах Європи. Цьогоріч до проекту вперше долучилася і Україна. Протягом п’яти днів представники влади, бізнесу, а також активна молодь разом шукатимуть шляхи взаємодії.
   Бізнес, влада та громада – разом під одним дахом. На думку організатора дискусійної програми в Дніпропетровську – саме така схема є оптимальною для досягнення найбільших результатів.  А працювати є над чим, каже, Артем Липовенко.
   До дискусії запросили активну молодь. Більшість з них – представники ай-ті сфери. Це Антон. Він студент – та вже займається розробкою власного проекту. Каже, такі освітні події є дуже важливими, адже в ході дискусії можна знайти відповіді на всі питання. А також дізнатися більше про роботу сучасних державних проектів.
   Завітали на подію зі своїм словом і представники обласної влади. Говорили зокрема про нові моделі роботи і комунікації. На думку Юрія Голика, Дніпропетровськ все більше стає електронним. І саме тому так важливо приділяти максимум уваги розвитку ай-ті сфери. Активну молодь він запросив до співпраці.
   Дискусію провели в коворкінг-центрі. Це місце зустрічі молодих ай-ті спеціалістів. Тут вони можуть разом працювати над проектами, спілкуватися та обмінюватися думками.
   В планах організаторів платформи – ще більше подібних програм. Адже тільки шляхом спільного діалогу можливо підняти Дніпропетровськ на новий, європейський рівень.