четвер, 11 лютого 2016 р.

Вчитися ніколи не пізно

    Знову за парту. Курси з англійської для демобілізованих  розпочали ще в серпні минулого року. Вік слухачів різний, від 21 до 50 років.  Всі чоловіки пройшли попереднє тестування, за результатами якого їх розділили відповідно до рівня знань. Загалом навчання пройшло близько сотні людей.
   Загалом курс англійської мови розрахований на 3 місяці. Заняття проводитимуть два рази на тиждень. Підтягнути свій рівень вирішили більше п’ятдесяти демобілізованих. Серед них і Роман. Англійську чоловік вивчав ще у школі та після інституту деякий час працював закордоном. Чоловік  впевнений, у наш час такі знання необхідні як в роботі, так і в буденному житті.
   Двійок за роботу тут не ставитимуть та домашнє завдання все ж ніхто не відміняв. Усім бійцям видали профільні підручники. Організатори говорять, за три місяці навчання вони отримають базові знання з іноземної мови.
   В майбутньому чоловіки зможуть вивчати на курсах не лише англійську. Для демобілізованих планують відкрити курси й з інших іноземних мов.
   У Дніпропетровську стартували безкоштовні курси з англійської мови для демобілізованих. Уроки для бійців проводитимуть на базі Дніпропетровського національного університету.