пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Демонтаж МАФів.

   Міська влада пішла у наступ – знесли одразу три кіоски на трамвайній зупинці біля Гірничого університету. У середу збіг десятиденний термін, відведений власникам нелегальних торговельних точок на самостійний демонтаж.
   Навколо стоїть щільна шеренга поліцейських та громадських активістів у військовій формі. Очікували протестів й народного гніву, але минулося – не з»явився навіть власник приречених на знесення ларьків. Демонтовані МАФи збирались зберігати на штраф майданчику, але тут і перевозити  буде нічого – довелося розбирати буквально на тріски. Бо будували на совість.  Хоч і незаконно.
   Більше чотирьох тисяч кіосків зараз стоять на вулицях Дніпропетровська.  Часто вони не тільки не мають дозвільних документів, але й неабияк заважають городянам, розводять антисанітарію та псують зовнішній вигляд міста, говорить чиновник. Міська влада обіцяє розібратися і зі старими кіосками, і з новими, які зараз стали з»являтися чи не на кожному кутку. Вже складений список  усіх МАФів постійно оновлюється. У четвер він з»явиться у публічному доступі на сайті міськради.
   Забрати свій кіоск зі штраф майданчика його власник зможе. Але тільки після певної процедури.
   Наступні у черзі на знесення – торговельні точки на Вокзальній площі й на вулиці Глінки. Потім послідовність  демонтажу визначатиме робоча група, в яку ввійдуть поліція, громадські активісти та надзвичайними. Тож далі буде.