вівторок, 16 лютого 2016 р.

Сміття на вулицях Дніпропетровська.

   Гори сміття на вулицях Дніпропетровська. У міськраді говорять, прибирають у місті лише одну третю від усіх відходів.
   Сміття та неприємний запах на вулицях міста вже не рідкість. Містяни скаржаться, дедалі частіше імпровізовані сміттєзвалища влаштовують не лише на пустирях, а й просто у дворах багатоповерхівок на навіть  обабіч доріч. Ольга переїхала до будинку на  вилуці Телевізійній  півроку тому. Розповідає, район їй подобається та сміттєзвалища  вже набридли.
   Чистота у місті - справа колективна. За порядок відповідальні власники територій.  та у міськраді говорять, за таких умов у місті залишаються вулиці та й цілі квартали до яких руки прибиральників так й не доходять. Для того аби проблему вирішити до кінця року планують розділити Дніпрпетровськ на сектори, кожен з яких прибиратиме певна компанія.
   За таким самим принципом планують організувати роботу й теплових мереж. Наразі їхній загальний борг перед кредиторами становить більше одного мільярда гривень.
   Розпочати втілення проектів з реконструкції планують вже цього року та  чиовник  говорить, побачити перші результати такої роботи городяни зможуть  щонайменше за два роки.