середа, 17 лютого 2016 р.

Дотримання правил дорожнього руху – запорука життя.

   Дотримання правил дорожнього руху – запорука життя. Цю істину намагаються донести до школярів та вихованців дитячих садочків працівники дорожньої інспекції та патрульної поліції. Для цього організовують відкриті уроки для дітей різного віку. Завітали лектори у гості і до вихованців одного з учбово-реабілітаційних центрів Дніпропетровська.
   У дві тисячі п’ятнадцятому на території області у ДТП постраждало близько чотирьохсот дітей. А з початку нового року – діляться статистикою фахівці – вже тридцять. У більшості випадків винні водії, але третина все ж – сталася через порушення малечею правил дорожнього руху. Аби зменшити ризики та захистити дітей  спеціалісти беруть на себе роль вчителів.
   Для кожної вікової категорії фахівці готують різний матеріал – аби дітям було цікаво. Цю зустріч розпочали з опитування. А після того, як малеча поділилася власними знаннями– перейшли до мультиплікації. І вже чарівні герої нагадали учням прописні істини, як поводитися на дорозі.
   А далі з малечею поспілкувалися нові, ще незвичні правоохоронці – поліцейські. Відповіли на питання і пообіцяли показати таку цікаву патрульну машину. А вдячні діти продемонстрували сюрприз, який підготували спеціально для гостей.
   На згадку малечі подарували корисні книги, що містять інформацію про правила дорожнього руху, адаптовані під казочку. А далі діти продемонстрували, де ж вони вивчають основи ПДД, та які атрибути їм у цьому допомагають
   І ось вона – довгоочікувана красуня. Сфотографуватися у патрульній машині, посидіти на кріслі водія, обрати звук сирени та поговорити у рацію – дитячі мрії стали реальністю.