четвер, 4 лютого 2016 р.

Рік самотності.

   Рік самотності. Під таким гаслом по всій країні пройшли вечори пам’яті Кузьми Скрябіна. Нагадаємо другого лютого Андрій Кузьменко трагічно загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині. Нині по всій країні прихильники влаштували імпровізовані концерти та флешмоби аби вшанувати пам’ять співака.
   Попри холод та дощ на площі Героїв майдану зібралося чимало поціновувачів творчості Кузьми Скрябіна. На вечір пам’яті люди несуть квіти, фотографії співака та запалюють лампадки. Сотні дніпропетровців люблять та з трепетом в серці згадують артиста.
   Пішов з життя та залишився в пам’яті. Дотепний, чесний  та талановитий -таким його згадують друзі та прихильники. Скрябін був та є для українців не просто кумиром, а й прикладом для наслідування. На творчість він надихнув чимало людей. Серед них і Євген. Чоловік говорить, пісні Скрябіна любив завжди, та після смерті поглянув на них по новому.
   У центрі міста на великого екрані впродовж години транслювали найвідоміші кліпи Скрябіна. Такий флешмоб організували друзі співака. Наталя товаришувала з Кузьмою впродовж 15 років говорить, він був відкритою та веселою людиною, оговтатися від такої втрати дуже складно.
   Більшість з тих, хто сьогодні зібрався на центральній площі називають один одного друзями. Говорять, їх об’єднали пісні  та одна на всіх нестримна любов до кумира.
Згадували не стримуючи сліз та співали пісень. На зустріч пам’яті прийшло близько сотні дніпропетровців. Говорять, рік без Скрябіна – для них став роком пам’яті.