пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Кіоскери проти міської влади.

   На відкриту  акцію протесту вийшли власники та працівники торгівельних точок Дніпропетровська. Вони вимагають мерію припинити  цькувати малий бізнес і сісти за стіл переговорів. Власники МАФів кажуть - готові вислухати  всі умови міських  чиновників, аби тільки не позбутися роботи.
   Плакати, гучномовець та понад 100 представників малого та середнього бізнесу Дніпропетровська зібралися вранці під стінами міської ради. Пікетувальники вимагають від влади припинити  масове знищення  торгівельних точок і  не позбавляти тисячі людей робочих місць.
   Мітингувальники запевняють – всі хто тут зібрався законослухняні бізнесмени. Кожен має необхідні документи  та справно виплачує податки.
   Пізніше до кіоскерів  виходить начальник департаменту споживчого ринку міськради Дмитро Терент’єв. Він запевняє присутніх, що готовий  розмовляти з кожним хто легально веде свій бізнес, але від намічених цілей відмовлятися не збирається.
   Поки власники та працівники МАФів мітингували  у місті демонтували три кіоски. Така ж доля чекає і на ще 54ри торгівельні точки.