пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Знання, що рятує життя.

   Накласти жгут, шину, зупинити кровотечу та все це під мінометним обстрілом. У лікарні ім. Мечникова дніпропетровських медиків навчили правилам надання першої допомоги під час бойових дій. Про базові знання з тактичної медицини лікарям розповіли київські колеги.
   За час бойових дій на Сході до лікарні ім. Мечникова доставили майже сім тисяч поранених бійців. Більшість з них у важкому стані. Медики говорять, рятувати хлопців вдається саме завдяки першій лікарській допомозі безпосередньо на передовій.
   У залі зібралися представники усіх екстрених служб Дніпропетровщини. Такий семінар у лікарні організували вперше. Впродовж дня медики прослухали курс лекцій та після цього мали змогу застосувати знання на практиці.
   У семінарі взяли участь й медики, які вже побували на передовій та мають певний досвід. Вони розповідали про принципи роботи у червоній зоні.
   Слухачі семінару говорять, отриманні знання вони активно застосовуватимуть у своїй щоденній роботі.
   Лікарі говорять, події на Сході держави внесли у їхнє життя свої корективи, тому медичний форпост країни щодня вдосконалює свої професійні знання.