понеділок, 22 лютого 2016 р.

Від сліз до радощів.

   У Дніпропетровську відкрили традиційну виставку «День-2015» . Тут представлені світлини переможців конкурсу, який вже 17 років поспіль проводить однойменна газета. Дві сотні фотокарток відображають емоції та події минулого 2015-го року.
   Дніпропетровськ став третім містом, яке цьогоріч відвідала фотовиставка «День-2015». Кращі світлини відібрали у Києві, після чого фотокартки відправилися у подорож країною.
Організатори кажуть, якість зображення не має значення  – чимала кількість представлених фотографій зняті на камеру мобільного. Головним критерієм відбору стали емоції, які відчуватиме людина, коли переглядатиме  світлини.
   Тут і сльози, і радість – задум експозиції зачепити людей за живе. Крізь об’єктив фотокамери автори спостерігали за всіма подіями 2015-го, намагаючись висвітлити найголовніше. На виставці можна побачити як  фото відомих політиків, так і світлини із особистих архівів. Але здебільшого тут представлена фронтова тематика – те, що, за словами організаторів,  несе найбільше емоцій.
   Бажаючих подивитися на світлини  зібралось безліч. Тут і шанувальники фотомистецтва, і посадовці, і пересічні містяни. Кажуть, експозиція вражає та викликає незвичні емоції.
   Кадри з фронту та побуту переселенців, радісні дитячі очі та зустрічі президентів – все це можна побачити на  виставці. Світлини чекатимуть на відвідувачів у Дніпропетровську до третього березня, після чого експозиція відправиться до інших міст.