пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

Молоді та цілеспрямовані.

   Фестиваль соціальної реклами, пізнавальні майстер-класи та навіть суботники – і це ще не всі ідеї, які втілюють у життя дніпропетровські активісти.
Намагаються бути корисними для суспільства, та запевняють – це ще не все, на що вони здатні. Чим живе молодь дніпропетровщини та які саме проекти планують реалізувати найближчим часом?
   Більшість із них – студенти. Молоді люди, які мають вільний час та безліч цікавих ідей в голові. Активісти створюють власні проекти, кожен з яких, на їхню думку, повинен змінити світ на краще.
   Цього дня активісти зібралися для того, аби презентувати свою діяльність. Запросили як новачків молодіжної спілки, так і тих, хто тільки планує до неї долучитися. Ірина – кандидат в члени медіакомітету цієї організації. Дівчина пройшла двомісячне стажування, під час якого вже реалізувала деякі цікаві проекти. Останній – на передодні дня закоханих.
   Завітали у гості і активісти з інших областей – Ігор приїхав із міста Суми. Розповідає, у дніпропетровців є чому повчитися. Вподобав хлопець і волонтерські проекти, і освітні.   Натомість, хвалиться, у його рідному місті більша розвинена спортивна галузь.
   Подорожують країною, організовують літні табори та різноманітні майстер-класи – кажуть, вони завжди знайдуть чим себе зайняти. У найближчих планах дніпропетровських активістів  – продовжувати волонтерську діяльність, організувати літературні та поетичні вечори для студентів та провести тренінг для школярів, який допоможе визначитись із майбутньою професією.