четвер, 4 лютого 2016 р.

Тепло на вулиці – плати менше.

   Примхи зимової погоди коштуватимуть громадянам України дорожче. Згідно постанови кабміна від 19го грудня 2015 року про використання температурного  коефіцієнта  відтепер щомісячна оплата за опалення залежатиме від температури повітря.
   Відтепер сума за опалення вказана у квитанції   залежатиме від  температури зовнішнього повітря. Вирахувати середній температурний коефіцієнт, а  потім визначитися з тарифом  - так згідно нової постанови діятимуть теплопостачальники.
   Раніше  постачальники тепла  подібний перерахунок робили наприкінці опалювального сезону і,  як правило,  споживачі цього не помічали. Тепер же обіцяють  - економія стане  більш відчутною.
   Грудневі квитанції, які отримали мешканці Дніпропетровська  вже нараховувалися за новою системою -  запевняють тепловики.
   На балансі комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» наразі знаходиться понад тисячу будинків, які  підпадають під щомісячний перерахунок ціни за централізоване опалення. Ті будинки, що мають  власні лічильники тепла це нововведення не стосується.