понеділок, 1 лютого 2016 р.

Маленька зірка з Дніпропетровська.

   Катерина Бойко стала переможницею телевізійного талант-шоу «Маленькі гіганти». Команда Володимира Дантеса, у якій виступала дівчинка, виборола головну нагороду конкурсу.
   Цій дівчинці усього 12 рочків та вона вже підкорила велику сцену та має тисячі фанатів. Катеринка стала переможницею дитячого талан-шоу «Маленькі гіганти». Із захватом ділиться враженнями від проекту.
   Викладачка з вокалу талант у дівчинки помітила одразу. Говорить, завжди знала що на цю дитину очікує велике музичне майбутнє. Тому і порадила маленькій співачці взяти участь у талант-шоу.
   Катеринка разом із великою родиною живе у Дніпропетровську. Із чотирьох дітей вона у сім’ї  найстарша. Тому до Києва, на зйомки шоу, приїхала разом із татом. Бо мама мусила піклуватись про менших братиків та сестричок. Та на проекті дівчинка зустріла багато друзів, які стали для неї ще однією родиною.
   Зараз Катя готується до нового телепроекту «Голос діти». Тож майже увесь вільний від навчання час дівчинка витрачає на репетиції. Бо мріє стати відомою співачкою і добре розуміє, що для цього одного таланту замало, потрібно багато працювати над собою аби яскраво засяяти на українській естраді.