середа, 24 лютого 2016 р.

П’ять днів без газу.

   П’ять днів без газу та вже втомилися від їжі швидкого приготування. Вже майже тиждень як багатоповерхівку на Слобожанському проспекті відімкнули від газопостачання.
Жителі розповідають,  попереджень про відключення на під’їздах не бачили, тому до таких незручностей вони виявилися не готовими.
   Приготувати їжу, прийняти душ та обігріти оселю – всі ці буденні справи стали справжнім випробуванням для мешканців будинку 68А, що на проспекті Слобожанському. Без блакитного палива справляються хто як може. Пані Оксана молода мама. Жінка розповідає, приготувати їжу для малечі у таких умовах дуже складно, тому вони разом з чоловіком були вимушені шукати тимчасову домівку. 
   Блакитне паливо відключили майже тиждень тому. МІсцеві розповідають - тоді прийшов представник газової компанії та повідомив що в  будинку проводитимуть планове встановлення лічильників. Наразі ж мешканці запевняють, усі роботи  завершили. Підключили, перевірили та постачання газу так й не відновили.
   У «Дніпрогаз»  пояснюють, про відключення газу мешканців дому вони попереджали та наразі роботи не закінчили. Ще три квартири без лічильників. Працівники компанії запевнили, з власниками вже домовилися про дату встановлення.
   Коли ж у будинку відновлять газопостачання наразі не відомо. Людям залишається лише чекати.