середа, 17 лютого 2016 р.

Яблуко розбрату або регламент у розробці.

   Новий проект постанови в міськраді Дніпропетровська обговорювали декілька годин поспіль.
Постанови про постійні комісії, роботу виконкому та регламент – три базові документи, що вирішують, як саме функціонуватиме Міськрада. Протягом двох місяців фракції створювали різні робочі групи з цього приводу та вносили свої пропозиції. Проте, зі слів Артема Хмельникова, згоди між політсилами досягти так і не вдалося. Тож, було вирішено просто об’єднати положення. Попередній проект регламенту опублікували на сайті Міськради 12го лютого. На черзі – обговорення. Адже суперечливих моментів чимало.
   Дискусію розпочали приміщенні  без опалення та з вимкненими мікрофонами. Проте, майже одразу питання регламенту відходить на другий план через нещодавне побиття депутата Олега Григорука. В Міскраді навіть висунули пропозицію скласти спільну заяву до прокуратури. Та мало не зірвали слухання.
   Тож, депутати все ж таки повернулися до регламенту. Зі своїм власним мікрофоном та колонкою вийшов Олександр Санжара. Він відкинув звинувачення у відключенні системи РАДА. Та пообіцяв поділитися своїм мікрофоном з охочими.  А ось в новому проекті постанови знайшов низку розбіжностей. Та заявив, що за новим регламентом права депутатських комісій значно розширені, а це суперечить діючому законодавству.
   Зі своїми пропозиціями стосовно регламенту до Міськради прийшли і представники громадських організацій. Деякі підготували цілу низку окремих уточнень. Загалом, кажуть, новий проект має право на життя. Проте за умовою ухвалення регламенту МінЮстом України.  А ось найбільш суперечливим, на їхню думку, стало положення про закриті засідання та сесії депутатів.
   Депутати тим часом вирішили доопрацювати положення та внести низку уточнень. Новий проект постанови  про регламент сподіваються опублікувати вже найближчим часом.