понеділок, 22 лютого 2016 р.

Здобутки, напрацювання та відкриття.

  Відкриття нових виховних комплексів, проблеми пільгового проїзду та  GPS у маршрутному транспорті. Про це розповіли на щотижневому змісті в облдержадміністрації. Та цього разу особливу увагу приділили допомозі учасникам АТО та їхнім сім’ям.
Для них підготували спеціальні соціальні картки. Їх видаватимуть родинам бійців, які загинули у зоні конфлікту. З нею  можна безкоштовно користуватися приміським транспортом.
  Також під час звіту розповіли й про діалог, що намагаються налагодити з перевізниками міста. В облдержадміністрації для них спросили систему обслуговування GPS зв'язку.    Відтепер усі данні про переміщення маршруток зберігатимуть в адміністрації, а не на балансі приватних компаній. Юрій Голик говорить, це дозволить перевізникам зекономити мільйони гривень. В свою ж чергу автотранспортні підприємства  створили нові робочі місця для демобілізованих бійців.
   Також наголосили й на тому, що відтепер майже у всіх маршрутних таксі міста??? чи на приміських маршрутах? працюватиме вай фай. Послуга це безкоштовна та на ціну проїзду не впливатиме.