вівторок, 23 лютого 2016 р.

Мов гриби після дощу.

   Круговий принцип руху автівок, шлагбаум, чітка розмітка та звичайно паркомат. Все це невід’ємні атрибути офіційної парковки. Та у Дніпропетровську такі місце це скоріше виняток із правил.
   Незаконні парковки в нашому місті вже стали звичною справою. Активісти говорять, усього у Дніпропетровську  офіційно обладнано двадцять одну паркувальну зону. Для міста мільйонника цього дуже мало. Тому незаконний бізнес процвітає та за кількістю страждає якість
   Активісти говорять, гроші паркувальники збирають чеки видають та такі принципи роботи правомірними назвати складно.
   Поліціянти говорять, головна функція працівників у зелених жилетах це -  зібрати кошти з бажаючих припаркувати свою автівку. Як правила ці люди не несуть відповідальність за вашу машину. Поліціянти радять платити за паркувальне місце тільки якщо
   В майбутньому для того аби вирішити проблему з незаконними парковками в місті планують відкрити зони, де обслуговувати городян будуть лише з допомогою паркоматів. 
   Представники ініціативної групи запевняють, для того аби викорінити незаконний бізнес з вулиць міста діяти потрібно спільними силами влади, громадськості та преси.