понеділок, 29 лютого 2016 р.

Яна Зінкевич потребує допомоги

     Вона рятувала людські життя та допомагала іншим. Відтепер сама потребує на нашу підтримку. Відома волонтер Яна Зінкевич
незабаром відправляється на реабілітацію в Ізраїль. Втім фінансові можливості мужнього командира батальйону госпітал’єрів небезкінечні.  Дівчина сподівається, що знайдуться небайдужі люди, які допоможуть їй встати на ноги.
     Важка ДТП та травми несумісні з життям. Але на зло всім смертям вона вижила та вистояла. Перелом хребта – після такого рідко хто встає на ноги. Ізраїльські лікарі зробили диво: через місяць після надскладної операції мужня дівчина вже могла сидіти. Фахівці не виключають – Яну можна поставити на ноги. Є всі шанси на повне одужання. Питання лише у фінансах.  В Україні такої практики реабілітації складних пацієнтів немає. Тож Яна просить про допомогу. 
     Для подальшого лікування та реабілітації Яни створений фонд її імені. До наглядової ради увійдуть волонтери, лікарі, політики  – люди з незаплямованою  репутацією.
     Перший місяць реабілітації в Ізраїлі коштуватиме 30 тисяч доларів. Суміжні витрати на ліки, їжу та додаткові медичні обстеження обійдуться у ще десять тисяч. Повний курс лікування 3-4 місяці. Яна готова подолати надскладний та болісний крок у своєму житті – але знову встати на ноги. І їй обов’язково потрібна наша допомога. 

КОД ЄДРПОУ:  одержувач 14360570
КОД ЄДРПОУ: банк 14360570
Номер рахунку: 4149 6258 1082 5933