середа, 10 лютого 2016 р.

Смертність більша за народжуваність.

   Дніпропетровськ вже давно не місто-мільйоник, фахівці кажуть, одна з причин того -  низький рівень народжуваності?. Чимало дніпропетровських жінок просто не виношують дитину, вина тому, на думку лікарів, необачне ставлення власного здоров’я.

   Ненудні новини про вагітність. Саме так називається семінар, який провели для дніпропетровських майбутніх мам. Медики відповідали на питання, які турбують і вагітних дівчат, і тих, хто тільки планує дитину.
   Як правильно готуватися до народження дитини? Що робити у першу чергу, та до кого звертатися? Чи можна займатися спортом та вести статеве життя під час вагітності? Це далеко не всі питання, які виникають у майбутніх мам. Ольга також прийшла на семінар для того, аби отримати консультацію фахівців. Дівчині народжувати вже за два місяці, тож більш за все її турбує процес пологів та підготовка до цього.
   Семінар тривав більше двох годин -  питань у дівчат безліч. Цікавилися й вже звичними для лікарів речами, й досить дивними. Тетяна Дмитрівна розповідає, чимало вагітних вірять у різні повір’я , і це, на її думку, не дуже добре. Адже деякі з прикмет просто не мають сенсу, інші ж взагалі можуть нашкодити здоров’ю жінки. Але все ж таки однозначно спростувати всі міфи щодо вагітності не можна – кожну ситуацію краще обговорити із лікарем.
   Тож підсумуємо, головне у вагітність зберігати спокій  – каже лікарка. Більше відпочивати та не нехтувати словами медиків. Також рекомендують менше слухати недосвічених подружок та псевдофахівців з Інтернету, які можуть давати дивні поради – наприклад, не остригати волосся, дотримуватися постільного режиму або не займатися в’язанням. А якщо ви тільки плануєте завагітніти, то обов’язково зверніться до лікарів.