пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

   Гублять гроші, крадуть велосипеди та знайомляться на вулицях  - все це частина соціальних інтернет експериментів. Дніпропетровські ютюб блогери знімають відео на суспільно важливі теми, розігрують проблемні ситуації та фіксують реакцію городян на відео камеру.
   В будні вони спеціалісти з нерухомості, а вихідними відомі Ютюб блогери. На просторах інтернету їхній відео проект Інвест Дніпро існує вже майже два роки. За цей час на канал підписалося більше ста тисяч людей. Знімають хлопці переважно соціальні експерименти.  На це , розповідають,їх надихнули закордонні «колеги». Відео знімають аби привернути увагу людей до соціально важливих питань. Не стала винятком й перша відео робота. 
   За свої старання блогери вже отримали першу винагороду. Срібну кнопку від Ютюбу за 100 тисяч глядачів їм прислали минулого літа. Діляться, отримувати такі відзнаки дуже приємно та на цій цифрі зупинятися не планують.
   Зйомки одного 10 – ти хвилинного ролика займають від трьох годин до трьох днів. Знімають хлопці не лише соціальні експерименти, а й відео розіграші.  Під час робочого процесу трапляється чимало курйозів.
   Стати учасником соціального експерименту може стати будь хто. Після не великої перерви, вже за два тижні хлопці знову повернуться на вулиці Дніпропетровська.