пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Титанова Леді - Яна Зінкевич.

   Медики, побратими, волонтери та рідні – всі зібралися в Дніпропетровському аеропорту, аби зустріти літак з Тель-Авіву.
   В ньому – Яна Зінкевич, волонтерка, що два місяці лікувалася в кращій Ізраїльській клініці. Саме там, після тяжкої автомобільної аварії, з численними ушкодженнями та переломом хребта, дівчині вдалося наново відчути життя. Тож на Батьківщину поверталася хоч і втомлена, проте у гарному настрої та налаштована на подальшу реабілітацію.
   В Ізраїлі Яні зробили складну операцію на хребті. Далі – щодня 20-річна дівчина проходила через болючі процедури та фізичні вправи, наново вчилася рухатися.  Проте ці складнощі  не змогли зламати дух волонтерки.
   Тепер Яну під свою опіку беруть вже рідні лікарі клініки ім. Мечникова. Де у відділенні нейро-хірургії медики продовжать роботу ізраїльських колег, аби волонтерка якомога швидше змогла повернутися до свого батальйону Госпільєри.
   А у Яни, крім повного одужання, з’явилася ще одна мрія – створити реабілітаційний центр. Каже, зіткнувшись з роботою ізраїльських медиків, як ніхто знає, що потрібно людям, які опинилися у схожих на її життєвих обставинах.
   Та спочатку Яна мусить повністю завершити реабілітацію. Близько місяця вона пробуде в Україні, далі – знову в Ізраїль. Там лікарі зможуть поставити остаточний діагноз  – стане волонтерка на ноги, чи ні.