четвер, 4 лютого 2016 р.

Боротьбу з МАФами розпочато.

   У Дніпропетровську прибирають кіоски, які заважають містянам вільно пересуватись та псують вигляд міста. Наразі приписи з вимогою очистити вулиці від малих архітектурних об’єктів отримали власники десятків незаконно розміщених МАФів.
   Велика кількість стихійно розташованих МАФів – наболіла проблема Дніпропетровська. Таких кіосків у місті близько 5 тисяч. Із них всю необхідну документацію мають лише 50. Аби очистити вулиці  від незаконно встановлених  споруд,  нова влада розпочала реформи.
   На разі приписи з вимогою звільнити локації отримали десятки кіосків, на які надійшло багато скарг від городян. Згідно з цим документом вони мають покинути територію за 7 днів. Якщо ж власник не прибере МАФ самостійно - об’єкт демонтують. Міська влада обіцяє повністю вирішити проблему з малими архітектурними формами. Але прибирати всі кіоски не збираються. Говорять, шукатимуть компроміс з підприємцями. Для цього планують створити спеціальну комісію, яка складатиметься із громадськості, підприємців та представників міської влади.
   Містяни таким змінам раді. Говорять, ці кіоски давно мали б прибрати.
   Комісію, що вирішуватиме які кіоски прибирати, а які залишити планують створити вже найближчим часом. А поки що вулиці міста очищують від тих МАФів, на які надходить найбільше скарг від городян.