середа, 10 лютого 2016 р.

Неочікувані вихідні.


   В усіх школах АНД району  припинили навчання на 3 дні.  Поки 12 тисяч учнів відпочивають вдома. Дорослі з’ясовують  хто винен у тимчасовій перерві в роботи навчальних закладів. 

   Двадцять одну школу АНД району довелося закрити на три дні. Таке рішення прийняли  у відділі освти АНД-району.  навчання припинили, бо харчоблоки не працюють – пояснює секретар міської  ради. У цьому районі міста нещодавно провели тендер, де обрали нову компанію, що забезпечуватиме харчування учнів. 
   Ціна буде нижчою, запевняє Краснов, за рахунок вилучення корупційної складової.  Тендер провели, а  вийшло так, що працювати нікому.  Поки стара компанія-годувальниця збирає інвентар, нова не може приступити до роботи. Адже  на персонал розраховують на той самий.    А ось сам підприємець запевняє - жодних порушень.  Про те, що його фірма більше не обслуговує школи АНД-району його повідомили .  Працівників тримати не збирається. Говорить, щойно  закінчать справи  - можуть працювати з новою компанією.
   У міськраді  рішенням про  вимушені канікули в АНД-районі обурені.  Начальниця профільного управління запевняє - жодних підстав для припинення начального процесу немає. А таке масштабне закриття поза законом.
   Нині в міськраді  створили експертну комісію що розслідуватиме  дії чиновниці, яка оголосила каратнин у 21-й школі .  Підготували та направили документи  до обласної прокуратури, щодо відкриття кримінального провадження по факту законності закриття навчальних закладів. А також до санепідемстанції, щодо вивчення санітарного стану харчоблоків шкіл АНД району.