пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Що робити з боржниками?

   Дніпропетровська область завинила за газ вже більше чотирьох мільярдів гривень. Напередодні перший заступник очільника області Олег Кужман наголосив, борги за газ у населених пунктах регіону повинні лягти на плечі мерів та комунальних підприємств.
Аби вислухати  пропозиції та варіанти вирішення проблеми – запросив їх на обговорення.
   Борги за газопостачання в регіоні величезні. А так звану робочу нараду ті, кого звали, просто проігнорували. За столом – менше двадцяти осіб. Здебільшого представники підприємств та деякі депутати. Саме вони і мають можливість першими почути офіційну позицію керівництва області.
   Присутні взяли слово і почали виправдовуватися, то з людей коштів зібрати не можуть, то субсидії не нарахували, то бюджет не прийнятий. Як виявилося, реальних планів на вирішення проблеми  депутати і підприємства не мають.
   Дехто з боргами таки намагається розрахуватися. Але поки зменшуються суми  боргу за газ – немає чим платити за всі інші послуги.
   Дніпропетровськ за даними ОДА завинив за газ більше дев’ятисот двадцяти мільйонів гривень.
   А ось Дніпродзержинськ за свої борги вже поплатився. Щоправда не від слова платити. Без опалення залишилися більше двохсот п’ятдесяти будинків міста, а ще дитячий туберкульозний санаторій, чотирнадцять садочків, одинадцять шкіл та три медустанови. Щоправда і це не змусило мера відвідати зустріч з керівництвом області. І прозвітувати, як у місті планують розібратися з цією проблемою.