понеділок, 15 лютого 2016 р.

Кохання рятує.

   До свята закоханих у Дніпропетровську пройшов День донора. Пари, що зробили добру справу, поділились своєю кров’ю, не лише врятували чиєсь життя а й отримали подарунок – білети до театру.
   Олександр та Світлана вже не в перший раз разом здають кров. Якщо ти можеш врятувати чиєсь життя, чому б це не зробити – говорить пара. Дізнавшись про черговий донорський Та на цей раз на пару очікував приємний сюрприз. За свою небайдужість вони отримали подарунок до Дня Святого Валентина – квитки до театру.
   А ось Юля разом із друзями приїхала із міста Підгородне аби здати кров. Дівчина говорить, кілометри не проблема для доброї справи. Люди повинні допомагати один одному – вважає вона.
   Волонтери закликають не бути байдужими та долучитись до здачі крові, цим ви врятуєте не одне життя. Стати донором може будь-хто, головне не мати медичних протипоказань: ніколи не хворіти на гепатит, не мати проблем із серцем, нирками, печінкою. Та правильно підготуватись до здачі крові.
   І нагадуємо банк крові працює з 8 до 13 години по буднях. З собою треба мати паспорт із пропискою у Дніпропетровській області та копію ідентифікаційного коду.