середа, 17 лютого 2016 р.

Побили, прямісінько біля під’їзду.

   Вчора  близько о пів на  дев’яту вечора було здійснено напад на депутата Дніпропетровської міськради  Олега Григорука. Випадок набув неабиякого розголосу.
  Хтось підозрює у тому що сталося політичних опонентів, хтось однопартійців, хтось стверджує, що напад пов'язаний з антикорупційною діяльністю депутата. Версії висувають різні. Втім всі згодні в одному: крапку в уже порушеному кримінальному провадженні поставить слідство.
   У лікарні Мечникова, куди звернувся Олег Григорук, діагностували перелом руки та струс мозку. Як розповідає сам постраждалий нападників було не менше трьох. Бити почали одразу. Та мотив наживи депутат виключає. 
   Постраждалий говорить, що ніяких погроз напередодні інциденту депутат-опозиціонер  не отримував. Конфліктів з опонентами та однопартійцями в нього не було. Хоча певні підозри має. В «Опоблоці» заявляють, що Григорук вже не перша жертва нападу.
   Якби там не було, а цей випадок набув певного резонансу. Розбиратись у ситуації тепер будуть і правоохоронці, і чиновники, і депутати.  Міський голова Дніпропетровська наказав профільному управлінню виконкому тримати справу під жорстким контролем.
   Постраждалий опозиціонер звернувся з заявою до Кіровського відділення поліції. За даним фактом слідчим відділом  відкрито кримінальне провадження.