четвер, 11 лютого 2016 р.

Парковки.

   Зниклі авто, покарання за паркування у недозволеному місці та адреси штрафмайданчиків. Дніпропетровські поліцейські нагадали містянам правила дорожнього руху. Де паркуватися, та де шукати зниклу ?
   Вийшли з кав’ярні, а ваша машина чомусь зникла? Думаєте, її викрали? Не поспішайте панікувати. Згадайте, а чи правильно ви припаркували авто?
   Зі слів патрульних поліцейських паркування в недозволеному місці одне з найпоширеніших порушень водіїв. Щоб нагадати автомобілістам правила дорожнього руху –правоохоронці та громадські активісти влаштували відкриту лекцію.
   Вечір буднього дня. Та в залі сотня небайдужих громадян. Дізнатися більше про нові правила паркування прийшла і Олена. Розповідає – за кермом вже 6 років. Себе вважає впевненим та обережним водієм. Проте зізнається, декілька років тому колишні ДАІвці все ж таки зупинили її автомобіль за порушення.
   Звертати увагу на знаки, не паркуватися у заборонених місцях та поважати перехожих -  автомобілістів закликає інспектор патрульної служби. Та нагадує, якщо потрібного знаку парковки поблизу немає, слід залишити машину з правого боку дороги, при цьому зважаючи на інші дорожні знаки.  Адже на недобросовісних водіїв завжди чекає покарання. Це штрафи від 255 і до 510 гривень. А в окремих випадках, машину горе-водія можуть навіть евакуювати.
   Проте, якщо ваше авто все ж таки евакуювали, шукати його треба на спеціальній стоянці, що на вулиці Осінній. Зателефонувавши 102, можна перевірити місце знаходження машини.  А ось забрати машину зі стоянки влетить вам у копієчку – разом з послугами евакуатора, штрафом та ночівлею авто на штрафмайданчику – порушення паркування затягне десь на півтори тисячі гривень.