пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

Готуватися до ЗНО легко та безкоштовно.

   На базі радіо приладобудівного коледжу організували курси з підготовки до тестування. Навчання розраховане на дітей переселенців та учасників АТО. Такий проект створили спільними силами ОДА та агентства США з міжнародного розвитку.
   Валерія навчається у десятому класі та до ЗНО готується вже зараз. Дівчина переїхала до Дніпропетровська зі Станиці Луганської та за рік планує вступати до одного з вишів міста. Говорить, на курсах їй подобається. Групи тут не великі, тож увагу приділяють усім.
   Заняття проводять викладачі радіоприладобудівного коледжу. Усі вони працюють на добровільних засадах. Панні Інна викладає українську мову. Жінка розповідає така позакласна робота їй подобається. Діти легко йдуть на контакт та прагнуть вивчити щось нове.
   Українська мова, математика, історія України та англійська. Загалом курси проходять з чотирьох предметів. Навчається тут більше сотні майбутніх абітурієнтів.
   Усі заняття проходять у другій половині дня, тож основним урокам у школах не заважають. Загалом курс триватиме до початку травня.