пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

Бережіть гаманці та нерви.

   Цьогоріч у  Дніпропетровську зафіксовано більше трьохсот випадків шахрайства. Поліціянти розповідають, левова частка з них припадає на інтернет обмани.
   За останні два роки у Дніпропетровську активно розвивається кібер шахрайство. Містяни говорять, замовляти речі через інтернет зручно й кошти можна заощадити. Та в погоні за такою економією люди не рідко потрапляють на гачок до шахраїв. Не пощастило з покупкою й Глібу. Минулого місяця хлопець замовив телефон, вніс передоплату та свого мобільного так й не побачив.
   Правоохоронці попереджають, вберегти себе, кошти та нервову систему від не чесних на руку людей все ж можна. Для того аби не потрапити на гачок до інтернет шахраїв радять слідувати простим правилам.
   Та на інтернет крадіжках винахідливість шахраїв не закінчується. Для того аби заволодіти чужими грошима вони проводять операції з банківськими картками, здійснюють телефонні дзвінки та навіть ходять по квартирам. Поліціянти говорять, не рідко жертвами стають люди похилого віку. Довірливі та не уважні вони віддають свої кошти псевдо працівникам соціальних служб.
   Отже довіряй, але перевіряй. Поліціянти говорять, в порівнянні з минулим роком у 2016 – му зафіксовано вдвічі більше випадків шахрайства. Для того аби статистика не зростала городянам радять, бути обережними та уважними.