понеділок, 29 лютого 2016 р.

Берегині життя.

   Лікарів, медсестер, волонтерів - усіх жінок, які кожного дня рятують людей привітали з прийдешнім святом весни. Подякувати за їхню сумлінну працю зібрались не тільки колеги а й бійці АТО, які завдячують своїм життям саме цим тендітним, проте неймовірно сильним жінкам.
   Олександра вже рік займається волонтерською діяльністю. Дівчина кожного дня приходить до лікарні аби допомагати піклуватись про хворих бійців.
   Таких відчайдушних жінок у нашому місті чимало – говорить головний лікар.  Тільки у лікарні Мечникова працює півтори тисячі представниць прекрасної статті. Привітати їх зі святом 8 березня вирішили заздалегідь, поки роботи не надто багато, адже графік у мед працівників дуже насичений, відпочивати немає коли.
   Привітати з прийдешнім та вкотре подякувати за врятоване життя вирішив і боєць АТО. Рік тому В’ячеслав потрапив до лікарні з дуже тяжкими пораненнями, пережив 15 складних операцій. Та на разі чоловік продовжує служити в зоні АТО та передає вітання із передової усім жінкам.
   Окрім теплих слів привітання у лікарні для жінок підготували ще й святковий концерт. Вони заслужили на маленьку радість - говорять медики, адже вони кожного дня рятують чиєсь життя.