понеділок, 15 лютого 2016 р.

Назавжди в серцях.

   Рік тому у зоні АТО загинув дніпропетровець Артур Місків. Аби вшанувати пам'ять героя в інституті, у якому навчався чоловік, встановили меморіальну дошку. На урочисте відкриття якої зібрались родичі, друзі та всі небайдужі містяни.
   Він загинув за день до оголошення перемир’я. За фахом був— агроном, закінчив військову кафедру, був офіцером запасу. Коли отримав повістку,  Артур Місків  ані трохи не вагався. Одразу ж вирушив захищати свою сім’ю та країну – розповідає друг солдата. У грудні 2014 він потрапив у зону антитерористичної операції на посаді заступника командира. Та вже за два місяці  загинув поблизу міста Дебальцеве під час прямого бою з ворогом.
   Артур завжди мріяв про доньку, навіть ім’я їй вибрав – Марія - розповідають друзі. Уявляв, як разом із родиною саджатиме дерева коло свого будинку. Адже до  війни він працював агрономом. Товариші говорять, такого професіонала треба ще пошукати. (А чем мы здесь крыть будем?? Есть видео? Фото?)
   На честь роковин з дня загибелі героя в одному із Дніпропетровських інститутів, де навчався Артур, встановили меморіальну дошку. Таким чином, говорять, не тільки вшанують пам'ять солдата, а й розвиватимуть патріотизм у студентів.
   Героїчний вчинок Артура назавжди залишиться у пам’яті українців – впевнені друзі чоловіка – бо він віддав своє життя та мрії за спокій у країні.