понеділок, 29 лютого 2016 р.

Дружина, мати чи просто привабливий образ?

     На біл-бордах та у рекламних роликах жінка все частіше представлена у досить відвертому вигляді.
Проте такі на-пів оголені образи принижують жіночу стать, впевнені організатори семінару «Гендер - день». Зустріч влаштували  для того аби розібратися як має  виглядати жінка на сучасних рекламних світлинах . До лекції долучилися й наші журналісти.
     Жінка - просто привабливий образ чи гарний співрозмовник? Це питання стало головний меседжем семінару. Послухати його прийшли переважно дівчата. Серед них і Евгенія. Говорить, працює у ай ті сфері тож серед її колег переважно чоловіки. Дівчина розповідає, про проблеми гендерної нерівності знає не з чуток та на її думку, вирішити цю проблему все ж можна.
     Організатори семінару, говорять, все частіше на телеекранах та білбордах ми зустрічаємо на-пів оголених жінок, які для суспільства є просто гарною картинкою. Тож семінар організували для того аби не лише звернути увагу громадськості на цю проблему, а й по сприяти її вирішенню.
     Загалом для слухачів підготували три лекції. Їх провели досвідчені педагоги. Серед яких й Пані Оксана. Жіночу природу вона досліджує вже багато років. Говорить, в наш час уявити рекламу без використання жіночого тіла досить складно.
     Такі семінари у Дніпропетровську організовують щомісяця. Тож  послухати лекцію, долучитися до дискусії чи задати своє питання може кожен бажаючий.