понеділок, 1 лютого 2016 р.

Проверка уровня холестерина.

   Несвоєчасний вияв високого рівня холестерину може призвести до інфаркту та інсульту – застерігають лікарі. Аби попередити страшні наслідки у Дніпропетровську проводять безкоштовний аналіз крові на рівень холестерину.
   Сьогодні в Україні велика кількість людей має високий рівень холестерину у крові. Ця жироподібна речовина, утворюється в печінці.  А її надлишок може призвести до виникнення серцево-судинних хвороб.  Та найстрашніше, що більшість про це навіть не здогадується – говорять медики. Проблему помічають вже коли виникають серйозні негаразди зі здоров’ям.
   Аби запобігти утворенню холестерину необхідно вести здоровий спосіб життя: займатись спортом, правильно харчуватись та відмовитись від поганих звичок – розповідає дієтолог.    Також важливо дотримуватись режиму сну: людині необхідно спати 8 годин на добу. Тоді ви матимете сили на роботу та спортивні тренування – запевняє спеціаліст зі здорового способу життя. Та дає кілька порад як правильно харчуватись аби завжди бути гарним та здоровим.
   Ілона веде здоровий спосіб життя. Чотири місяці тому дівчина вирішила зайнятись спортом та трохи схуднути. Весь цей час вона старанно слідкує за своїм харчування. Ділиться: стала почувати себе набагато краще та скинула зайві кілограми.
   Тож піклуючись про стан свого здоров’я та ведучи здоровий спосіб життя можна попередити багато захворювань – впевнені медики. В тому числі запобігти виникненню холестерину.    Пройти ж перевірку можна в лабораторіях. Дякі приватні установи пропонують зробити цей аналіз безкоштовно.