вівторок, 23 лютого 2016 р.

Бал маскарад

   Маленькі леді та джентльмени. вихідними влаштували справжній  казковий бал для наймолодших. Дітлахи від чотирьох років танцювали вальс, грали у ігри та вчилися гарним манерам.
   Бал маскарад – сам таке свято організували для дніпропетровської малечі. Діти та дорослі вдягнули барвисті сукні та стримані костюми усі з  нетерпінням чекають на вихід дебютантів.
Лише вони у центрі уваги. Зробили зачіски, обрали сукні та вже готуються до свого виходу.   Маленькі дебютанти, здається зовсім не нервують та з першими музичними акордами вже заходять до зали.
   Усього червоною доріжкою пройшло близько вісімдесяти малюків. Серед них і Єва – Марія. Дівчинка говорить, до такого балу готувалася не довго, але старанно. З мамою обрала сукню та зачіску. Ділиться, на такому заході вона не вперше та з кожним роком для себе відкриває щось нове.
   Таке свято у Дніпропетровську організовують вже третій рік поспіль. Вік учасників  - від чотирьох до дванадцяти років. Організатори говорять, подібні заходи покликанні навчати змалку гарних манер.
   Сьогодні на гостей свята чекало чимало цікавого. Лицарські бої, майстер-класи з виготовлення масок, зустріч з казковими персонажами та справжній показ мод. Сукні тут демонстрували також діти. Наймолодшій моделі виповнилося всього два місяці. Вона й стала головною перлиною показу.
   У залі та на сцені сьогодні діти. Маленьких дебютантів привітав й театр-балет на льоду «Кристал». На один вечір вони змінили ковзани на ролики й подарували гостям свята свій танок. А ось дебютантам побажали. 
   По завершенню балу на дебютантів чикали приємні подарунки та фінальним акордом став святковий салют.