понеділок, 15 лютого 2016 р.

Благодійна зустріч.

   У Дніпропетровську пройшов проект «Побачення з відомими особистостями міста». Представники різних сфер діяльності зібрались у неформальній обстановці аби поспілкуватись із городянами та зібрати кошти на лікування дітей хворих на лейкоз.
   Представники нової поліції, мерії, співачка, художник, юрист та ді-джей. Всі ці люди зібрались у неформальній обстановці аби поспілкуватись із городянами. Головна мета заходу – допомогти хворим на лейкоз дітям.
   Вхід на захід усього сто гривень. За ці гроші можна поспілкуватись з професіоналами у найрізноманітніших сферах, поділитись досвідом та дізнатись багато нового. Саме тому сюди завітав Максим. Хлопець говорить, тут зібралось багато людей з якими випадково не зустрінешся у повсякденному житті, а поспілкуватись з такими особистостями дуже хотілось би. Та найголовніше, що таким чином можна допомогти хворим діткам.
   Яну запросили на захід як відому особистість Дніпропетровська. Жінка одразу погодилась. Говорить, сама мама, тому добре розуміє, діти – це найдорожче. Та вважає що люди повинні бути небайдужими та допомагати тим, хто цього потребує.
   На заході обговорювали найрізноманітніші теми: політику, естраду, спорт та мистецтво. Та виручили більше 6 тисяч гривень, всі кошти підуть на лікування хворих на лейкоз дітей. Та на цьому зупинятись не збираються. У планах зробити такі зустрічі постійними, говорять організатори, аби допомогти якомога більшій кількості людей.