пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

Мистецтво фарбами та у графіці.

   У дніпропетровському музеї українського живопису відкрили одразу дві експозиції українських художників. Різні за манерою й способом виконання та кожна цікава по своєму.
   На полотні звичайним олівцем. Саме так Олексій Фіщенко створював свій маленький мальований світ. У графічних роботах автора переважають пастельні кольори. Ними художник переносив на полотно українську землю, емоцію та ритми життя. Тут представлено більше сотні робіт. Таку експозицію підготував син митця. Говорить, головна тематика творів батька це - життя.
   Серед гостей виставки як професійні художники так й початківці. Катерина Навчається у театрально – художньому коледжі та на таких заходах вона частий гість. Дівчина говорить, виставка її приємно вразила.
   На полотнах яскраві кольори. Ними автор відображував своє навколишнє життя. Організатори виставки говорять, картини дарують особливий, святковий настрій.
   Живописна феєрія та майстерна передача кольорів - саме так організатори описують роботи Ігоря Єрмолова. Говорять, він творив за покликом серця та шукав натхнення  у кожній миті життя. Серед його робіт переважно пейзажі та натюрморти. Співробітники музею діляться, сумувати у цій залі просто неможливо.
   Такі різні та цікаві по своєму. Оцінити картини художників може кожен бажаючий. Усі роботи представлені в музеї українського живопису.