четвер, 11 лютого 2016 р.

По вуха в боргах.

   Водоканали на Дніпропетровщині завинили за електроенергію вже близько семисот тридцяти п’яти мільйонів гривень. Чи планують комунальні підприємства розраховуватися з постачальником, та як діятиме у цій ситуації керівництво області.
   Ця ситуація уже набридла – заявив Олег Кужман, перший заступник очільника області на зустрічі з боржниками за електроенергію. Зазначає, борги ростуть, а тим часом багато відповідальних за цю проблему осіб навіть не прийшли на обговорення. Серед них і мери Дніпропетровська та Кривого Рогу.
   А далі Пішли за списком, аби вислухати пропозиції як погасити борги. Першим звітує ген.директор аульського водоводу. Це комунальне підприємство завинило за електроенергію вже близько трьохсот двадцяти мільйонів гривень. Дмитро Ковальов пояснює, їхнє КП працює не з населенням, а з водоканалами, як оптовий постачальник. Таким чином в першу чергу борги повернути повинні саме Аульському водоводу, а без цього з Дніпрообленерго їм не розрахуватися.
   На питання коли ж боржники планують розрахуватися з Аульським водоводом у відповідь лише відмовки. Мовляв, платять, як можуть, але суми, що називають – просто смішні. В ода вимагають скласти графік виплат.
   Ген.директор ДТЕК Дніпрообленерго говорить, подібні графіки з боржниками складали вже не раз. Та ті на ділі обіцянки не виконували.
   Олег Кужман підсумовує, якщо проблеми не вирішуються треба змінювати методи. Тому наступного тижня обіцяє ініціювати проведення колегії вже з відповідними правоохоронними органами. Аби  вони допомогли міським головам, розібратися в роботі їхніх комунальних підприємств.